Performing Art Improvisation Solo Juniorzy (1/4 finału)

A) Robert Śliżewski, B) Jolanta Kaźmierczak, C) Adam Węsławski, D) Jola Wdowczyk, E) Anna Kosińska

Numer

A

B

C

D

E

Total

Awans

Nazwa

Klub

465

12

18

14

13

15

27,33

X

Daćkus Jakub

Szkoła Ruchu i Tańca Kontrast w Poznaniu

492

12

17

12

12

15

26,00

X

Wasiak Zuzanna

Loocas Dance Center Warszawa

459

12

13

15

13

16

24,67

X

Błaszczak Kinga

Studio Tańca FAME Płock

467

12

16

15

12

14

24,67

X

Dzwonnik Nadia

DANCE4FUN Warszawa

477

11

12

12

13

11

24,34

X

Kinga Adamczyk

Akademia Tańca Trybuś Dance Warszawa

484

10

10

12

12

15

24,33

X

Pisarska Ewelina

Zespół Tańca CODA Konin

470

12

13

12

12

15

24,33

X

Gładysz Natalia

Loocas Dance Center Warszawa

491

12

11

12

12

11

24,00

X

Walczak Ines

Studio Tańca FAME Płock

462

11

13

10

12

14

23,67

X

Cichocka Patrycja

K.S. ACRO DANCE Warszawa

464

12

10

9

12

15

23,33

X

Czerwonka Maja

DANCE4FUN Warszawa

458

10

10

11

11

12

23,00

X

Aftańska Roksana

Puls Włocławek

489

11

12

13

10

15

23,00

X

Urbańska Magda

JUDYTA WITKOWSKA DANCE STUDIO WŁOCŁAWEK

471

10

14

12

12

11

22,67

Górczyńska Aleksandra

JUDYTA WITKOWSKA DANCE STUDIO WŁOCŁAWEK

488

10

10

11

13

16

22,66

Szewczuk Wiktoria

Puls Włocławek

490

11

16

11

11

11

22,33

Vaculin Nicole

Puls Włocławek

461

10

14

9

11

11

22,00

Brzęcka Weronika

Zespół Tańca CODA Konin

472

11

11

12

11

12

22,00

Grunt Marcelina

Puls Włocławek

486

11

12

9

11

10

21,67

Rolbiecka Marta

Szkoła tańca BOHEMA Bydgoszcz

493

10

11

11

12

11

21,67

Wiktoria Wika

Wroniecki Ośrodek Kultury - Wronki

483

10

10

11

11

15

21,34

Parnicka Wiktoria

Puls Włocławek

468

11

11

10

11

10

21,34

Fedorowicz Amelia

Powietrzyńska Studio Tańca Toruń

473

10

10

10

12

13

21,34

Januszewska Wiktoria

Szkoła tańca BOHEMA Bydgoszcz

463

10

10

8

10

10

21,00

Czajka Ola

JUDYTA WITKOWSKA DANCE STUDIO WŁOCŁAWEK